Спортивно-тренувальна база

Розважальний комплекс

Турнірне становище (чоловіки)

Турнірне становище (чоловіки)

ЧЕМПІОНАТ ААФУ. ПЕРШИЙ ЕТАП, ГРУПА 2

Турнірна таблиця

М

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

"Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.)

11

8

3

0

22:9

27

2

"Агробізнес TSK" (Ромни, Сумська обл.)

12

8

2

2

27:11

26

3

"Факел" (Липовець, Вінницька обл.)

12

6

4

2

27:12

22

4

"Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.)

13

7

1

5

20:24

22

5

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.)

13

4

4

5

14:19

16

6

"Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.)

11

4

0

7

16:16

12

7

ФК "Чернігів" 

12

2

1

9

9:25

7

8

ФК "Рубікон-Вишневе"

12

1

1

10

9:28

4

 

 

Бомбардири:

Команда

І

Г (п)

1

Васалатій Владислав

Факел

6

5 (1)

2

Пивовар Олексій

Факел

8

5

3

Вовк Роман

Факел

11

5

4

Литвин Ярослав

Чайка

5

4 (1)

5

Чернега Вадим

Факел

12

4

 

 

Дискваліфіковані

Команда

Дата

1

Єсаулов Артем

ФК Рубікон-Вишневе

18.05.2018

2

Ігнатьєв Володимир

ФК Рубікон-Вишневе

18.05.2018

3

Вересоцький Андрій

Авангард

23.05.2018

4

Анісім Петро (тренер)

Факел

26.05.2018

5

Бондаренко Віталій

Факел

26.05.2018

УВАГА! Через технічні роботи, пов’язані із запровадженням нової бази даних ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців, як і бомбардирів, можуть відображатися некоректно. Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди. 

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (субота)

Єдність – Рубікон

2:0 (1:0)

5.08 (субота)

Факел – Вікторія

0:1 (0:0)

5.08 (субота)

Авангард – Агробізнес TSK

1:2 (0:1)

7.04.18 (субота)

Чайка – ФК Чернігів

2:1 (1:0)

2 ТУР

12.08 (субота)

Єдність – ФК Чернігів

1:0 (1:0)

12.08 (субота)

Вікторія – Авангард

2:0 (1:0)

13.08 (неділя)

Рубікон – Факел

0:3 (0:1)

16.09 (субота)

Агробізнес TSK – Чайка

2:0 (1:0)

3 ТУР

26.08 (субота)

Факел – Єдність

6:0 (1:0)

26.08 (субота)

Авангард – Рубікон

3:0 (1:0)

27.08 (неділя)

Чайка – Вікторія

1:2 (0:2)

24.09 (неділя)

ФК Чернігів – Агробізнес TSK

1:2 (0:1)

4 ТУР

2.09 (субота)

Єдність – Агробізнес TSK

0:5 (0:3)

2.09 (субота)

Факел – Авангард

3:2 (2:1)

3.09 (неділя)

Рубікон – Чайка

3:4 (3:1)

9.09 (субота)

Вікторія – ФК Чернігів

2:0 (2:0)

5 ТУР

30.09 (субота)

Авангард – Єдність

5:1 (3:0)

30.09 (субота)

Агробізнес TSK – Вікторія

1:1 (1:1)

1.10 (неділя)

ФК Чернігів – Рубікон

1:0 (1:0)

1.10 (неділя)

Чайка – Факел

2:1 (2:0)

6 ТУР

7.10 (субота)

Факел – ФК Чернігів

4:1 (2:1)

14.10 (субота)

Єдність – Вікторія

2:4 (2:2)

14.10 (субота)

Авангард – Чайка

1:0 (1:0)

15.10 (неділя)

Рубікон – Агробізнес TSK

0:3 (0:1)

7 ТУР

21.10 (субота)

Агробізнес TSK – Факел

2:2 (1:0)

21.10 (субота)

Вікторія – Рубікон

2:0 (0:0)

21.10 (субота)

ФК Чернігів – Авангард

0:1 (0:0)

22.10 (недідя)

Чайка – Єдність

1:5 (1:2)

ДРУГЕ КОЛО

8 ТУР

14.04 (субота)

Вікторія – Факел

1:1 (1:0)

14.04 (субота)

Агробізнес TSK – Авангард

2:0 (2:0)

14.04 (субота)

ФК Чернігів – Чайка

0:0

15.04 (неділя)

ФК Рубікон-Вишневе – Єдність

1:2 (0:2)

9 ТУР

21.04 (субота)

ФК Чернігів – Єдність

0:4 (0:3)

21.04 (субота)

Факел – ФК Рубікон-Вишневе

4:1 (2:0)

21.04 (субота)

Чайка – Агробізнес TSK

0:1 (0:0)

23.05 (середа)

Авангард – Вікторія

23.05

10 ТУР

28.04 (субота)

Єдність – Факел

0:0

28.04 (субота)

Вікторія – Чайка

1:1 (0:1)

28.04 (субота)

Агробізнес TSK – ФК Чернігів

5:2 (2:2)

29.04 (неділя)

ФК Рубікон-Вишневе – Авангард

3:2 (2:2)

11 ТУР

5.05 (субота)

Агробізнес TSK – Єдність

0:1 (0:0)

5.05 (субота)

Авангард – Факел

1:2 (1:0)

5.05 (субота)

ФК Чернігів – Вікторія

1:3 (0:2)

5.05 (субота)

Чайка – ФК Рубікон-Вишневе

0:0

12 ТУР

12.05 (субота)

Єдність – Авангард

1:0 (0:0)

12.05 (субота)

Вікторія – Агробізнес TSK

3:2 (1:0)

12.05 (субота)

Факел – Чайка

1:1 (0:0)

18.05 (п’ятниця)

ФК Рубікон-Вишневе – ФК Чернігів

1:2 (1:1)

13 ТУР

26.05 (субота)

ФК Чернігів – Факел

 

26.05 (субота)

Вікторія – Єдність

 

26.05 (субота)

Агробізнес TSK – ФК Рубікон-Вишневе

 

26.05 (субота)

Чайка – Авангард

 

14 ТУР

2.06 (субота)

Факел – Агробізнес TSK

 

2.06 (субота)

Авангард – ФК Чернігів

 

19.05 (субота)

Єдність – Чайка

1:2 (1:1)

2.06 (субота)

ФК Рубікон-Вишневе – Вікторія

 

Всі права захищені (с) ФК “Єдність”

Сайт створено в Green Studio