Спортивно-тренувальна база

Розважальний комплекс

Календар ігор

Турнiрне становище команд на 28 вересня 2016 р.
(група 2)

М

Команда

I

О

1

"Таврія-Скіф" с.Роздол

6

12

2

"Таврія-Скіф" с.Роздол

6

12

3

"Таврія-Скіф" с.Роздол

6

12

 

Календар ігор

                          

                                 22 квітня (субота) – 1 тур                                                                                     29 квітня (субота) –  2 тур

1

«Родина-Ліцей»

 

«Житлобуд-1»

 

 

 

 

5

«Атекс-СДЮШОР-16»

 

«Легенда-ШВСМ»

2

«Житлобуд-2»

 

«Єдність»

6

«Ятрань-Берестівець»

 

«Житлобуд-2»

3

«Легенда-ШВСМ»

 

«Ятрань-Берестівець»

7

«Єдність»

 

«Родина-Ліцей»

4

«Пантери»

 

«Атекс-СДЮШОР-16»

8

«Житлобуд-1»

 

«Злагода»

                          

                                 6  травня (субота) – 3 тур                                                                                     13 травня (субота) – 4 тур


9
«Злагода»

 

«Єдність»

 

 

 

 

13

«Пантери»

 

«Житлобуд-2»

10

«Родина-Ліцей»

 

«Ятрань-Берестівець»

14

«Атекс-СДЮШОР-16»

 

«Родина-Ліцей»

11

«Житлобуд-2»

 

«Атекс-СДЮШОР-16»

15

«Ятрань-Берестівець»

 

«Злагода»

12

«Легенда-ШВСМ»

 

«Пантери»

16

«Єдність»

 

«Житлобуд-1»


                     

                                        20 травня (субота)  – 5 тур                                                                            27 червня (субота) – 6 тур


17

«Житлобуд-1»

 

«Ятрань-Берестівець»

 

 

21

«Легенда-ШВСМ»

 

«Родина-Ліцей»

18

«Злагода»

 

«Атекс-СДЮШОР-16»

22

«Пантери»

 

«Злагода»

19

«Родина-Ліцей»

 

«Пантери»

23

«Атекс-СДЮШОР-16»

 

«Житлобуд-1»

20

«Житлобуд-2»

 

«Легенда-ШВСМ»

24

«Ятрань-Берестівець»

 

«Єдність»

                         

                                        3 червня  (субота) – 7 тур                                                          17 червня (субота) – 8 тур       


25

«Єдність»

 

«Атекс-СДЮШОР-16»

 

 

 

 

29

«Житлобуд-2»

 

«Злагода»

26

«Житлобуд-1»

 

«Пантери»

30

«Легенда-ШВСМ»

 

«Житлобуд-1»

27

«Злагода»

 

«Легенда-ШВСМ»

31

«Пантери»

 

«Єдність»

28

«Родина-Ліцей»

 

«Житлобуд-2»

32

«Атекс-СДЮШОР-16»

 

«Ятрань-Берестівець»

                       

 24 червня (субота) – 9 тур


33

«Ятрань-Берестівець»

 

«Пантери»

34

«Єдність»

 

«Легенда-ШВСМ»

35

«Житлобуд-1»

 

«Житлобуд-2»

36

«Злагода»

 

«Родина-Ліцей»

Резервні дні:10,17,24,31 травня; 7,10,14, 21червня

Всі права захищені (с) ФК “Єдність”

Сайт створено в Green Studio